Percht Akıllı Koltuk Asansörü

Diz veya kalça eklemlerinde hareket kısıtlıysa, oturmak ağrılı olabilir. Bu durumlarda levrek Akıllı koltuk sizin için en iyi çözüm olabilir.

Levrek koltuk, kullanıcının asansörü kullanırken neredeyse ayakta durduğu anlamına gelir. Kullanıcıların ‘tünemesi’ için sabit bir destek alanı sağlayan kısaltılmış bir koltuk (ve geri çekilebilir emniyet kemeri) vardır. Bu, Perch Koltukların, kullanıcının oturma pozisyonunda seyahat etmek için yer bulmayacağı özellikle dar merdivenler için de bir çözüm sunabileceği anlamına gelir. Döşeme altı renk seçeneğiyle sunulmaktadır. Handicare 2000 115kg ile maksimum taşıma kapasitesi sunar.

Merdiven asansörünü sürerken ekstra desteğe ve dengeye ihtiyaç duyanlar için vücut emniyet kemeri mevcuttur. Rahatlık için tasarlanan kavisli tasarım, kişinin vücut şeklini dikkate alarak emniyet kemerini daha rahat takmanızı sağlar. Her emniyet kemeri, güvenli, emniyetli ve rahat bir oturuş sağlamak için ayarlanabilir kayışlarla donatılmıştır.

Handicare Merdiven Asansörleri, diğer kullanıcılar için koridordan ve merdivenlerinizden ayrılan kullanılabilir alanı artırmak için manuel olarak katlanabilir ayak dayama yeri ile sağlanır. Elle kaldırılıp alçaltılan manuel ayaklıklarımız, ayaklığı yukarı veya aşağı katlamak için gereken gücü en aza indiren kolay bir katlama mekanizmasıyla donatılmıştır.

Merdiven asansörünüzdeki koltuğun sadece oturmak için olduğuna inanmıyoruz. Herkesin, her seferinde konforlu bir sürüş yaşamalarını sağlayan benzersiz bir

 dizi ihtiyaç ve tercihi olduğunu anlıyoruz. Sonuç olarak, kullanıcılara bir dizi seçenek ve yükseltme sağlayan en çok yönlü tasarımımız olan Akıllı Koltuk’u geliştirdik.

Koltuğun yükseklik, ge

nişlik ve derinlik için 

tamamen ayarlanabilir ayarlarla tam size göre olmasını sağlıyoruz. E

lektrikli bir dönüşe yükseltmeyi veya bir vücudunuzu kavrayan emniyet kemeri takmayı tercih ederseniz , Akıllı Koltuk bunu kolayca yapmanıza olanak tanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir